Opublikowano

Oferta promocyjna na sezon Wiosna2020

Nadchodzi wiosna

Małymi krokami zbliża się do nas upragniona wiosna. Któż z nas nie stęsknił się już za ciepłymi promieniami słońca i optymistyczną aurą? Biorąc pod uwagę brak prawdziwej zimy i przeciągniętą do granic możliwości jesień – chyba wszyscy 🙂 Oferta promocyjna bo o tym dzisiaj będziemy mówić, to zbiór najlepszych trofeów, które cieszą się największą popularnością na naszym portalu.

W związku z nadchodzącą wiosną, na boiska i orliki wybiegną dzieci spragnione ruchu na świeżym powietrzu. Za dziećmi może nie wybiegną, ale zapewne będą podążać trenerzy szlifujący ich umiejętności sportowe.

Pierwszy turniej po zimie będzie na pewno jednym z trudniejszych. Powrót do formy po śpiącym okresie przestoju wszystkim daje się we znaki. Aby umilić Państwu i dzieciakom odzyskiwanie kondycji i poprawianie rezultatów, przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta promocyjna

Nie trzeba nikomu mówić, że piłka nożna to sport, którym w Polsce interesują się prawie wszyscy. Dlatego też najszersza gama trofeów sportowych zawiera statuetki i medale tematyczne właśnie z tej dziedziny. Wybraliśmy dla Państwa statuetki wysokiej jakości wykonane z żywicy epoksydowej. Ponadto w ofercie promocyjnej znajdują się również puchary z wielką misą i medale z wytłoczonym motyw związanym z piłką nożną.

Piłka nożna to sport, który w Polsce cieszy się największą popularnością. W każdym mieście, większym czy mniejszym to bez znaczenia, znajdują się szkółki i akademie piłkarskie, gdzie pod okiem trenerów z młodzieży wyrastają kolejne gwiazdy polskiej piłki. Pragniemy, aby zawodnicy, którzy w przyszłości będą dla nas strzelać gole, byli maksymalnie zmotywowani. Dlatego zapraszamy do przeglądnięcia naszych produktów objętych akcją promocyjną.

Za kim jesteś?

Oferta promocyjna na trofea sportowe, puchar świata

Bądź z nami,
ZA NASZYMI!

Inne produkty znajdziesz w naszym drugim sklepie internetowym: MajaGift.

Opublikowano

Wklejki do medali na foli bezbarwnej

Wklejki do medali na foli bezbarwnej.

W tym artykule chciałbym przybliżyć temat wklejek do medali na foli bezbarwnej, wyjaśniamy jak wyglądają.

Wklejki są drukowane na foli bezbarwnej w dowolnym kolorze, na zdjęciu możemy zobaczyć medal z taką wklejką, jest to świetna forma znakowania medali dla sportowców.

Wklejka naklejona na odwrocie medalu świetnie imituje nadruk laserowy lub DTG a jest dużo tańsza.

Wklejki są dobierane do odpowiedniej średnicy medalu i są najtańszą forma znakowania medali okolicznościowych oraz medali dla sportowców, szkół i klubów sportowych.

Emblematy do medali możemy dowolnie projektować i personalizować przyklejane są z tyłu medalu gdzie, znajduje się miejsce do naklejenia emblematu.

Bardzo ładnie wychodzą i są wyjątkowym i niezapomnianą pamiątką na całe życie.

Masz pytania pisz:
info@tanietrofea.pl
tanietrofea.pl

Opublikowano

Wklejki papierowe do medali

Z uwagi na duże zainteresowanie, wyjaśniamy jak wyglądają, wklejki do medali sportowych.

Ostatnie nasze prace medal dla dzieci i dorosłych, na zdjęciach, przedstawiamy jak wyglądają wklejki do medali dla dzieci.

Wklejki są papierowe dobierane do odpowiedniej średnicy medalu i są najtańszą forma znakowania medali okolicznościowych oraz medali dla sportowców, szkół i klubów sportowych.

Emblematy do medali możemy dowolnie projektować i personalizować przyklejane są styłu medalu gdzie znajduje się miejsce do naklejenia emblematu.

Bardzo ładnie wychodzą i są wyjątkowym i niezapomnianą pamiątką na całe życie.

Masz pytania pisz:
info@tanietrofea.pl
tanietrofea.pl

Opublikowano

Medale odlewane

Miło nam zaprezentować ostatnie masze prace medali odlewanych o średnicy 70 mm wraz z etui

Już od ponad 10 lat działamy w branży medali sportowych i medali odlewanych okolicznościowych, a w roku 2009 rozpoczęliśmy internetową sprzedaż, produkcje odlewanych medali i różnych typów trofeów, a także gadżetów sportowych. Nasze produkty to idealny sposób na nagrodę dla dzieci i dorosłych w wielu uroczystościach sportowych i kulturalnych. Starannie odlewane medale okolicznościowe oraz medale sportowe tematyczne, które są, dostępne w naszej ofercie, będą idealną nagrodą dla laureatów w rywalizacjach sportowych i turniejach.

W ofercie posiadamy również pełen asortyment pucharów, statuetek i medali, które można znaleźć na stronie

tanietrofea.pl

info@tanietrofea.pl

Opublikowano

Medale dla dzieci

Ostatnie nasze prace medal dla dzieci i dorosłych.
Niepowtarzalne medale wykonane na indywidualne zamówienie.
Medale 70 mm z personalizowanym emblematem, emblematy do medalu wykonane są na aluminiowych blaszkach i przyklejony do medalu. Bardzo ładnie wychodzą i są wyjątkowym i niezapomnianą pamiątką na całe życie.

Masz pytania pisz:
info@tanietrofea.pl
tanietrofea.pl

Opublikowano

Reklamacje PAMIĘTAJ!!!

Reklamacje

PAMIĘTAJ!!!

  1. Zamówiony towar, otwórz przy Kurierze, jeśli towar jest uszkodzony SPISZ PROTOKÓŁ Z KURIEREM.
  2. Zrób zdjęcie uszkodzonego towaru i wyślij wraz z protokołem na adres info@tanietrofea.pl
  3. My, po weryfikacji, wyślemy jak najszybciej taki sam towar, jeśli jest dostępny w magazynie, w przypadku braku zwracamy koszty.
  4. Nie ponosisz żadnych kosztów wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone.
Opublikowano

Nasze realizacje statuetki, medale

Poniżej przedstawiamy zdjęcie ostatnich naszych realizacji medali, pucharów i statuetek oraz wykonanych grawerek.

Co nasz wyróżnia i co jest naszym celem, to zadowoleni klienci, realizacja w terminie, miła i fachowa obsługa.

Jakość naszych produktów jest bardzo wysoka

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty na stronie tanietrofea.pl