Czym się zajmujemy

Prowadzimy naszą firmę od 2009 roku, a naszą pasją są trofea sportowe i okolicznościowe najwyższej jakości na każdą okazję. Uśmiech nagrodzonych dzieci naszymi statuetkami i medalami sprawia, że pragniemy dalej podążać tą ścieżką. Dodatkowo oferujemy wszelkiego rodzaju artykuły reklamowe, takie jak: smycze, długopisy, koszulki z nadrukami. Pomagamy w ten sposób firmom i organizacjom promować swoją działalność.

Zadowolenie klientów i radość obdarowywanych osób są naszym priorytetem i ideą, nad którą codziennie pracujemy. Bez przerwy rozwijamy nasze umiejętności i technologie, wykorzystywane do personalizowania i dedykowania podarunków. Dzięki temu, że wkładamy w naszą pracę całą wiedzę, serce i zaangażowanie sprawiamy, że klienci są zadowoleni ze współpracy a to motywuje nas do dalszego wypełniania misji firmy.

Trofea sportowe – Puchary

W naszym sklepie znajdą Państwo puchary prestiżowe o wielkiej misie i eleganckim designie umocowane na marmurowym postumencie. Większość takich pucharów charakteryzuje się eleganckim designem oraz wysokością ponad pół metra.

Oprócz prestiżowych pucharów oferujemy puchary nieco niższe, ale sprawiające tak samo wspaniałe wrażenie jak prestiżowe. Doskonale nadają się na duże turnieje piłkarskie a także na imprezy z każdej innej dyscypliny sportowej.

Inną trofea sportowe to seria pucharów poświęconych bardzo dużym turniejom sportowym została stworzona z myślą o nagradzaniu wielu uczestników zawodów. Puchary ekonomiczne bo o nich mowa, sprawiają, że każdy kto zasługuje na nagrodzenie – otrzyma swoją nagrodę.

Statuetki

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele statuetek dla każdej dyscypliny sportowej. Statuetki wykonane są zazwyczaj z żywicy epoksydowej, która jest materiałem bardzo plastycznym. Twórcy statuetek i figur są prawdziwymi artystami-rzemieślnikami w swoim fachu i wykonane przez nich dzieła uświetniły już wiele prestiżowych wydarzeń sportowych czy kulturalnych.

Najczęściej kupowanym rodzaje statuetek są statuetki piłki nożnej. Zapewne jest to podyktowane popularnością tego sportu w naszym kraju. Szkółki piłkarskie i organizatorzy turniejów mogą się u nas kompleksowo zaopatrzyć w statuetki, których aktualnie potrzebują. W asortymencie mamy prestiżowe figury sportowców z największą dbałością o szczegóły, które sprawdzą się na większych zawodach dla seniorów. Dla dzieci, które dopiero uczą się grać w piłkę świetnie będą pasować statuetki pamiątkowe, których cena pozwoli nagrodzić każde zaangażowane dziecko.

Nie samą piłką żyje człowiek, dlatego zgodnie z tym, że w naszym kraju wiele innych dyscyplin sportowych jest popularnym, możemy zaproponować Państwu ofertę statuetek na praktycznie każdą dyscyplinę sportową. Najczęściej wybieranymi są statuetki judo, siatkówka, karate, muzyka czy pływanie.

Sport nie jest jedyną dziedziną, w której obdarowuje się wyjątkowe dla nas osoby. Każdy ważny człowiek zasługuje na to, by go docenić i podarować odpowiedni prezent okolicznościowy. Z kategorii statuetek z łatwością znajdą Państwo statuetki ogólne, które po odpowiedniej personalizacji będą pasować na urodziny, rocznicę lub ważne wydarzenie z życia każdego z nas.

Medale

Statuetki i puchary to zestaw, który należałoby dopełnić złotymi medalami. Wiemy jednak, że życie nie zawsze pozwala nam na zdobycie złotego medalu, dlatego srebrne i brązowe medale to również ważne trofea sportowe.

Odpowiednio do grupy wiekowej uczestników turnieju powinno się wybrać odpowiedniej wielkości medal, dlatego oferujemy w naszym sklepie standardowe wielkości medali. Najmniejsze medale mają średnicę 32mm, zaś największe 70mm.

Medale z różnych kategorii sportowych można wybrać z serii dedykowanych konkretnym dyscyplinom sportowym i są to najczęściej medale z grawerem na awersie np. piłkarza, siatkarza czy karateki. Takie medale sportowe są zaprojektowane z myślą o konkretnej grupie sportowców.

Inną możliwością jest wybranie medalu ogólnego z wolną przestrzenią na naklejenie emblematu. Złote emblematu, które mamy w ofercie są stworzone dla wielu dyscyplin sportowych i dzięki temu, nawet ogólny medal może być medalem dedykowany konkretnemu sportu.

Większość medali ma wolną przestrzeń na rewersie, dzięki czemu na potrzeby naszych klientów możemy stworzyć projekt wklejki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można oznaczyć trofeum datą, nazwą turnieju lub logiem sponsora i sprawić, że stanie się on niezapomnianą pamiątką z wydarzenia.

Szklane trofea okolicznościowe

Coraz częściej słyszymy o odbywających się dookoła targach, konferencjach czy innych wydarzeniach branżowych. Są to okoliczności, na które należy przygotować odpowiednia trofea dla przyznania nagród, wyróżniającym się osobom i organizacjom.

Zwróciliśmy uwagę na ten trend, który od pewnego czas wzbiera na sile i w odpowiedzi przygotowaliśmy dla klientów nasza propozycję nagród na tego typu okazję. Mowa o trofeach wykonanych ze szkła, których kształty i designy dodadzą prestiżu każdej ważnej uroczystości.

Na trofeach szklanych jest możliwości wykonania spersonalizowanej dedykacji. Wykonujemy grawery i nadruki na prezentach ze szkła z wykorzystaniem dwóch technologii. Pierwszą z nich to grawerowanie laserem, dzięki czemu uzyskamy na szkle grawer wykonany z pomocą lasera. Grawer będzie jednokolorowy i białej barwie i piaskowej strukturze.

Inną techniką personalizowania szklanych trofeów jest naniesienie na szkło kolorowego nadruku z użyciem technologii LuxorJet. Dzięki tej technice trofea szklane będą pięknie ozdobione kolorowym i wyraźnym nadrukiem, a poziom personalizacji nagrody będzie na najwyższym poziomie.

Artykuły reklamowe

Puchary, medale, statuetki to głównie produkty, których używa się do nagradzania sportowców, ale w naszej ofercie nie znajdują się same trofea sportowe. Pragnąc zapewnić naszym klientom jak najbardziej kompleksowe usługi, mamy w naszym sklepie asortyment, którego może potrzebować każdy organizator turniejów czy innych zawodów.

Porządne wydarzenie potrzebuje porządnej promocji i odpowiednich działań reklamowych. Dlatego gadżety reklamowe są nieodzownym elementem każdej szanującej się imprezy. U nas masz możliwość zaopatrzenia się w smycze reklamowe z własnych nadrukiem, długopisy na których wygrawerujemy Twoje logo. Wykonamy dla Ciebie także koszulki i kubki z nadrukami według projektu, który wcześniej razem ustalimy.

Realizowanie zamówień

Pracujemy zawsze tak, aby zamówienie jak najszybciej trafiało do rąk klienta. Zamówienia realizujemy od razu we współpracy z kurierami, którzy kilka razy dziennie zabierają od nas paczki, aby bezpiecznie trafiły do Państwa rąk. Dokładna i rzetelna praca jest tym, czym kierujemy się przy realizacji każdego zamówienia. Każdego pojedynczego medalu czy statuetki.

Statuetki i puchary to bardzo piękne produktu i należy o nie odpowiednio zadbać. Przy wysyłce zawsze odpowiednio zabezpieczamy nasze produkty, aby podczas transportu klienci otrzymali pełne i dobrze zrealizowane zamówienie.

 


Reklamacje

PAMIĘTAJ!!!

  1. Zamówiony towar, otwórz przy Kurierze, lub poinformuj kuriera, jeśli towar jest uszkodzony SPISZ PROTOKÓŁ Z KURIEREM.
  2. Zrób zdjęcie uszkodzonego towaru i wyślij wraz z protokołem na adres info@tanietrofea.pl
  3. My, po weryfikacji, wyślemy jak najszybciej taki sam towar, jeśli jest dostępny w magazynie, w przypadku braku zwracamy koszty.
  4. Nie ponosisz żadnych kosztów wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone.

MASZ PYTANIA?
SKONTATUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz