EMBLEMATY

💿 Emblematy aluminiowe 📀

Wiele ogólnych rodzajów medali zostało stworzonych, aby wykorzystać w ich uzupełnianiu emblematy. Są to medale z wydzieloną okrągłą przestrzenią na awersie, która zazwyczaj ma średnicę 25mm. Oczywiście nie zawsze, bo emblematy 50mm można nakleić również na większych medalach lub na konkretnych pucharach.

🚴‍♀️ Dyscypliny sportowe ⚽️

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi wszelkich wydarzeń sportowych i innych imprez, w naszym sklepie znajdą państwo piękne, złote emblematy dla każdej dyscypliny sportowej 🤸‍♂️ .

Nikogo nie zdziwi opinia, że piłka nożna jest sportem, który w Polsce cieszy się największą popularnością. W tej dyscyplinie organizatorzy turniejów nie będą mieć problemów, ze znalezieniem dedykowanych medali piłkarskich ⚽️.

Dla innych dyscyplin sportowych również znajdą Państwo dedykowane im medale w tej kategorii, a my wspólnie z Państwem wybierzemy odpowiednią kombinację medalu i wklejki.

Wzory emblematów są również dostępne dla dziedzin związanych ze sztuką np. malarstwo, muzyka, taniec, lub ogólnych z pucharem czy wiktorią.

Istnieje również możliwość zaprojektowania własnego emblematu, który wykonamy na złotym lub srebrnym laminacie 💿 📀.