GRAWERKA

🏆 Grawerka 💎

W celu nadania pucharowi 🏆 lub statuetce finalnego prestiżowego wyglądu należy umieścić na postumencie grawerkę. Grawerka jest najczęściej wykonana ze złotego 📀 lub srebrnego 💿 laminatu z dowolnym napisem lub prostym logo.

Blachy grawerki powinno się dobierać odpowiednio do koloru statuetki lub pucharu tak by efekt wizualny był miły i przyjemny dla oka. Statuetki zazwyczaj podpisuje się nazwą turnieju i miejscem, w którym się on odbywa, ale nie jest to regułą. Możesz zaplanować sobie dowolną treść grawerki, a my ją dla Ciebie stworzymy!

🛠 Metoda wykonywania 🎨

Metoda wykonania grawerek kolorowych to metoda sublimacji i dzięki niej możliwe jest naniesienie kolorowego loga. Dzięki zastosowaniu tej techniki możliwe jest odbicie barwnej grafiki na blasze 🎨, która nada dodatkowego akcentu nagrodzie.

Inną możliwości, którą stosujemy jest grawerowanie laserem 📡 i ta metoda sprawia, że grawerowanie staje się proste i szybkie. Zwiększona efektywność pracy przekłada się na późniejsze owoce i nasze wyniki. Możemy dostarczyć klientom wymaganą ilość trofeów wraz z potrzebnymi grawerkami.