Medale dla dzieci i medale odlewane

Medale

Medale dla dzieci są naszą specjalnością i z dumą się nimi chwalimy. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – realizujemy także zlecenia na odlewane medale na specjalne zamówienie przygotowywane na wyjątkowe okazje.

Medale odlewane

 

Medale na indywidualne zamówienia to kompleksowy proces rozpoczynający się od szczegółowego projektu, a jego finalnym efektem są wysokiej jakości odlewane medale. Tworzone przez nas trofea wykorzystywane są na wielu uroczystościach sportowych i kulturalnych, jak biegi masowe czy uroczystości rocznicowe.

Medale dla dzieci

http://tanietrofea.pl//home/srv38054/domains/twojedemo.pl/private_html/trofea/wp-content/uploads/2016/06/medal-sowa-skolnictwo-taietrofea.pl_.jpg
medal sowa dla dzieci

Inną kategorią medali są medale dla dzieci, które z powodzeniem sprawdzają się jako pamiątki dla uczniów. Proponujemy więc naszym klientom duży wybór medali okolicznościowych, które mogą być nagrodami dla uczniów wyróżniających się wynikami w nauce, a także laureatów zawodów sportowych i artystycznych. Nasze produkty zbierają bardzo pozytywne opinie od klientów, którzy nam zaufali i powodują radość nagrodzonych dzieci.
Zamówienia realizujemy w krótkim czasie – dbamy o jakość zarówno produktów jak i usług. Jesteśmy do dyspozycji klientów – oferujemy fachowe doradztwo i pomoc. Zapraszamy do zamówień medali z naszej oferty i zapoznania się z innymi oferowanymi na stronie trofeami.