Oferta promocyjna na sezon Wiosna2020

Nadchodzi wiosna

Małymi krokami zbliża się do nas upragniona wiosna. Któż z nas nie stęsknił się już za ciepłymi promieniami słońca i optymistyczną aurą? Biorąc pod uwagę brak prawdziwej zimy i przeciągniętą do granic możliwości jesień – chyba wszyscy 🙂 Oferta promocyjna bo o tym dzisiaj będziemy mówić, to zbiór najlepszych trofeów, które cieszą się największą popularnością na naszym portalu.

W związku z nadchodzącą wiosną, na boiska i orliki wybiegną dzieci spragnione ruchu na świeżym powietrzu. Za dziećmi może nie wybiegną, ale zapewne będą podążać trenerzy szlifujący ich umiejętności sportowe.

Pierwszy turniej po zimie będzie na pewno jednym z trudniejszych. Powrót do formy po śpiącym okresie przestoju wszystkim daje się we znaki. Aby umilić Państwu i dzieciakom odzyskiwanie kondycji i poprawianie rezultatów, przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta promocyjna

Nie trzeba nikomu mówić, że piłka nożna to sport, którym w Polsce interesują się prawie wszyscy. Dlatego też najszersza gama trofeów sportowych zawiera statuetki i medale tematyczne właśnie z tej dziedziny. Wybraliśmy dla Państwa statuetki wysokiej jakości wykonane z żywicy epoksydowej. Ponadto w ofercie promocyjnej znajdują się również puchary z wielką misą i medale z wytłoczonym motyw związanym z piłką nożną.

Piłka nożna to sport, który w Polsce cieszy się największą popularnością. W każdym mieście, większym czy mniejszym to bez znaczenia, znajdują się szkółki i akademie piłkarskie, gdzie pod okiem trenerów z młodzieży wyrastają kolejne gwiazdy polskiej piłki. Pragniemy, aby zawodnicy, którzy w przyszłości będą dla nas strzelać gole, byli maksymalnie zmotywowani. Dlatego zapraszamy do przeglądnięcia naszych produktów objętych akcją promocyjną.

Za kim jesteś?

Oferta promocyjna na trofea sportowe, puchar świata

Bądź z nami,
ZA NASZYMI!

Inne produkty znajdziesz w naszym drugim sklepie internetowym: MajaGift.