Medale sportowe i okolicznościowe
Medale okolicznościowe i sportowe są bardzo dobrą opcją nagrody dla sportowców, artystów czy dzieci. Pamiątkowy medal możemy przyozdobić dopasowanym emblematem i specjalnie wygrawerowanym napisem. Produkty, które oferujemy wykonane są z tworzyw i materiałów najwyższej jakości. W naszej szerokiej gamie produktów znajdują się medale w różnych rozmiarach, które dobrze upamiętnią i zwieńczą ważne wydarzenie, a przy tym zachwycą atrakcyjnym wyglądem.

Pamiątkowe medale
Pragniemy dopełnić naszą ofertę, więc dołożyliśmy do katalogu różnokolorowe wstążki i szarfy do medali. Wiemy, że pamiątki mają upamiętnić ważne wydarzenie, dlatego nasze wykonujemy nasze produkty z olbrzymią dbałością o szczegóły i starannie wykończone tak, aby nieustannie zachwycały swoim wyglądem. Pamiątkowe medale dla dzieci pozwolą najmłodszym adeptom sportu poczuć się przez chwilę światowymi gwiazdami sportu.

Taki pierwszy medal, który otrzymuje dziecko na starcie swojej przygody sportowej dodaje mu pewności siebie. Motywuje do dalszych treningów i rywalizacji, a przede wszystkim dużo radości. Staranną uwagę przykładamy do kwestii trwałości i wyglądu produktów i z uwagą dbamy o każdy detal. Mamy medale w wersjach uniwersalnych, które mogą być wykorzystane na różne okazje, a także szeroki wybór produktów nawiązujących do danej dyscypliny sportu czy hobby. Medale dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych (złote, srebrne i brązowe).
Medal dla każdego

Dzięki zróżnicowanej ofercie i atrakcyjnych cenach chcemy zapewnić potrzeby i spełnić oczekiwania każdego klienta. Nasze medale sprawdzą się przy wielu okazjach – są idealnym sposobem nagrodzenia zwycięzców rywalizacji sportowej. Proponujemy medale dla laureatów konkurencji indywidualnych i sportów drużynowych. Nagradzamy dzieci i młodzież, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Dla dorosłych dorośli zwycięzców różnych imprez, zarówno małych, jak i tych bardzo popularnych również znajdą się produkty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas typami medali okolicznościowych, a także pozostałych produktów i składania zamówień. Polecamy Państwu zwrócić uwagę na naszą szeroką ofertę pucharów i różnorodnych statuetek. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby dostarczone produkty spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy w trakcie wyboru i zakupu.