Okolicznościowe trofea i upominki
Każdy z nas ma w swoim życiu bliskich, którzy przeżywają swoje wzloty i upadki. W ważnych chwilach dla naszej rodziny i przyjaciół powinniśmy im towarzyszyć, aby czuli naszą obecność i wsparcie. Dlatego postanowiliśmy stworzyć specjalną sekcję na artykuły okolicznościowe, dzięki którym będziemy mogli pokazać bliskim nasze zaangażowanie.

Specjalizujemy się w produktach drewnianych, szklanych i personalizowanych.

Powrót do korzeni
W dzisiejszym zabieganym świecie nie trudno jest zapomnieć o ważnej dacie czy wydarzeniu w życiu naszych bliskich. Nie możemy jednak zatracać się w tym pośpiechu, bo przyjaciele i rodzina to tak naprawdę najcenniejsze co mamy.

W związku z powyższym w naszej ofercie znajdą Państwo produkty okolicznościowe, wykonane z odpowiednio przygotowanego drewna. Są to m. in. drewniane tabliczki z grawerem wykonanym na blasze. Na tabliczce możemy wydrukować dowolny tekst lub proste grafiki, aby sprawić, że nasz prezent będzie niezapomniany.

Prezenty użyteczne
Innymi możliwościami użycia drewna w celu obdarowania bliskich są drewniane skrzynki na wino lub nosidełka na piwo. Na płaskich drewnianych powierzchniach możliwości grawerowania są w zasadzie nieograniczone.

Drewniane herbaciarki i skrzyneczki na osobliwe prezenty to kolejna możliwość wykorzystania drewna do stworzenia spersonalizowanego prezentu. Niebawem skrzyneczki będą dostępne w kilku wersjach kolorystycznych z naklejanymi kolorowymi elementami.

Dodatkowo na Państwa życzenie możemy wykonać drewniane zaproszenia, laurki, podziękowania.