Statuetki na każdą okazję
W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe puchary, statuetki i dyplomy, które idealnie sprawdzą się na wiele okazji. Nasze statuetki okolicznościowe to idealne upominki dla zwycięzców i uczestników w rywalizacjach sportowych, artystycznych, a także pamiątki dla absolwentów czy podziękowanie dla sponsorów.

Każdy znajdzie coś dla siebie
Statuetki szklane z wygrawerowaną dedykacją mogą być miłym upominkiem dla jubilatów czy podziękowaniem dla osób zasłużonych. Trofea sportowe, które proponujemy przeznaczone są do różnych dyscyplin sportowych: drużynowych i indywidualnych. Mamy również zestaw produktów o charakterze uniwersalnym. Klienci wykorzystują je jako miłe wyróżnienie i uhonorowanie w każdej dyscyplinie sportowej lub hobby. Na naszej stronie znajdziecie Państwo bardzo duży wybór trofeów i statuetek. Atrakcyjne ceny i kilka dostępnych rozmiarach, to cechy większości produktów. Trofea i statuetki z naszej oferty wykonane zostały z precyzją i dbałością o szczegóły i z pewnością zrobią duże wrażenie na osobach obdarowanych.

Inne możliwości
Figurki okolicznościowe to inna możliwość, którą możemy wykorzystać do stylowego odznaczenia laureatów za ich wybitne osiągnięcia w sporcie lub hobby. Stanowią coraz popularniejszą formą nagrody. Obdarowana osoba z pewnością będzie zadowolona z trofeum, ponieważ symbolizuje ono wkład i wysiłek włożony w pracę. Dodatkowo wzbogacamy trofea okolicznościowym emblematem z grafiką i odpowiednim napisem. Statuetki zostały wykonane z najwyższej jakości odlewu z żywicy epoksydowej z dodatkiem wypełniaczy mineralnych. Oferowane przez nas nagrody doskonale nadają się na prezent lub wyjątkowe podziękowanie. Każda z nich może być dodatkowo ozdobiona ślicznym i prestiżowym grawerem. Każda z naszych statuetek przyciąga swoim atrakcyjnym wyglądem, rzetelnym wykonaniem i niską ceną. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klienta i spełnienie jego oczekiwań.

Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą trofeów i medali okolicznościowych wyboru produktów i złożenia zamówienia. Długoletnie doświadczenie na rynku pamiątek i statuetek sportowych sprawia, że możemy naszym klientom zaproponować fachowe doradztwo przy wyborze produktu. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś, a doradzimy Ci co powinieneś zakupić.