POSTUMENTY

🧱 Podstawy trofeów sportowych to postumenty 🔳

W życiu jest tak, że jeżeli budujemy coś na niesolidnych fundamentach to nasza praca może pójść na marne. Przed podejmowaniem jakiegokolwiek działania, należy się upewnić, iż fundamenty są solidne i wytrzymają presję. W branży trofeów sportowych taką rolę spełniają postumenty.

Sześcienne bryły z białego lub czarnego marmuru to najczęstsza forma występowania postumentów, ponieważ marmur jest ciężki. Ten fakt sprawia, że świetnie nadaje się na bazę pod prestiżową statuetkę bądź puchar.

Dopełnienie prestiżowych nagród

Postumenty stanowią bardzo często dopełnienie wizualizacji całego trofeum. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór podstawy do odpowiedniej figury i połączenie ich w jedną całość.

W przypadku wielu trofeów dobór figurki do bryły postumentu i kształtu misy pucharu sprawia, że trofeum jest niepowtarzalne.

Czasem trudno się zdecydować na coś konkretnego, dlatego zawsze służymy radą i doradztwem. W sprawach kompletowania zamówień dla naszych klientów jesteśmy bezkonkurencyjni i pomogliśmy wielu osobom.

Pragnąc świadczyć dla Państwa jak najwyższej jakości usługi, zapraszamy do naszego drugiego sklepu internetowego: MajaGift.pl W naszym nowym sklepie będziemy się skupiać na asortymencie związanym z pamiątkami i upominkami okolicznościowymi, a to wszystko w celu usprawnienia dla Państwa możliwości zakupowych  i zwiększenie komfortu współpracy z nami. Zapraszamy!