Istota reklamy
Drzewko produktowe pod nazwą: artykuły reklamowe z dnia na dzień coraz bardziej się rozwija. Kreatywni producenci i marketingowcy bez przerwy eksperymentują z nowymi gadżetami, które uświetnią marketing firm lub organizacji.

Są jednak artykuły reklamowe, które na stałe weszły do kanonu reklamy i dzisiaj używają ich praktycznie wszyscy. Co to za artykuły?
Artykuły reklamowe

Są to oczywiście smycze z nadrukiem, na które można nanieść dowolny projekt. Smycze służą najczęściej jako dodatkowy gadżet, który wkłada się do przygotowanej paczki.

Podobną funkcję jak smycze spełniają długopisy z wygrawerowanym logo. Długopis jest przedmiotem codziennego użytku i zawsze jest potrzeba posiadania go pod ręką. Po prostu wszyscy muszą coś pisać i potrzebują do tego długopisu. Najlepiej z Twoim logo 🙂

Koszulki z nadrukami to artykuł reklamowy, który kierowany jest głównie na większe imprezy lub w konkretnych celach. Świetnie spełniają rolę „chodzącej reklamy” i sprawiają, że klient utożsamia się z marką.

Innym przedmiotem, który kiedyś miał potwierdzać ważność dokumentu, a dziś jego rola ogranicza się głównie do działań marketingowych jest oczywiście pieczątka. Możemy stworzyć dla Państwa dowolny projekt, który później stempel pieczątki będzie odbijał na papierze.