ARTYKUŁY REKLAMOWE

🛍️ Istota reklamy 🤝

Drzewko produktowe pod nazwą: artykuły reklamowe z dnia na dzień coraz bardziej się rozwija. Kreatywni producenci i marketingowcy bez przerwy eksperymentują z nowymi gadżetami, które uświetnią marketing firm lub organizacji.

Są jednak artykuły reklamowe, które na stałe weszły do kanonu reklamy i dzisiaj używają ich praktycznie wszyscy. Co to za artykuły?

📦 Artykuły reklamowe 🏷️

Są to oczywiście smycze z nadrukiem 🎗, na które można nanieść dowolny projekt. Smycze służą najczęściej jako dodatkowy gadżet, który wkłada się do przygotowanej paczki.

Podobną funkcję jak smycze spełniają długopisy  z wygrawerowanym logo 🖊. Długopis jest przedmiotem codziennego użytku i zawsze jest potrzeba posiadania go pod ręką. Po prostu wszyscy muszą coś pisać i potrzebują do tego długopisu. Najlepiej z Twoim logo 🙂

Koszulki z nadrukami 🥼 to artykuł reklamowy, który kierowany jest głównie na większe imprezy lub w konkretnych celach. Świetnie spełniają rolę „chodzącej reklamy” i sprawiają, że klient utożsamia się z marką.

Kolejnym artykułem reklamowym na którym możemy nanieść Państwa projekt reklamowy jest kubek 🥛. Każdy z nas ma swój ulubiony kubek, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby ulubionym kubkiem Waszego klienta, był kubek z Waszym logo.

Innym przedmiotem, który kiedyś miał potwierdzać ważność dokumentu, a dziś jego rola ogranicza się głównie do działań marketingowych jest oczywiście pieczątka 🉑. Możemy stworzyć dla Państwa dowolny projekt, który później stempel pieczątki będzie odbijał na papierze.