Przedszkolak na medal

Hasło „przedszkolak na medal” słyszał każdy – my w pełni się z nim zgadzamy, traktujemy je bardzo dosłownie i proponujemy jej nową wersję: „przedszkolak ma medal”. Nic nie ucieszy malucha bardziej jak tytuł medalisty. A jego duma i radość będzie się objawiała za każdym razem, gdy będzie patrzył na swój własny, zapracowany krążek wiszący na ścianie.

Medale dla dzieci

Medale dla dzieci, a nawet przedszkolaków są idealną formą nagrody na wiele uroczystości – od imprez i akademii szkolnych po nagrody okolicznościowe. Oryginalne medale będą doskonałym ukoronowaniem całorocznego uczestnictwa malucha w zajęciach przedszkolnych – swoistą formą nagrody za wysiłek włożony w naukę. Starsze dzieci okolicznościowymi medalami mogą być nagradzane jako docenienie ich zdrowej rywalizacji w sporcie czy nauce – będzie to dla nich ciekawe wyróżnienie i nobilitacja to jeszcze bardziej wytężonej pracy w kolejnym roku szkolnym.

Doświadczenie i profesjonalizm

Tworzeniem medali zajmujemy się od lat – każde zlecenie traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta i dbając o to, aby nagrodzone dziecko cieszyło się z upominku i było dumne ze swojego osiągnięcia.
Gwarantujemy szybką realizację zamówień, a także wysoką jakość naszych produktów. Chętnie pomagamy klientom w zakresie fachowego doradztwa. Zapoznaj się z ofertą medali i innych nagród, które są na naszej stronie internetowej.