REGULAMIN

Sklep internetowy TanieTrofea.pl REGULAMIN ZAKUPÓW:

 1. Sklep internetowy TanieTrofea.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci INTERNET. Istnieje możliwość oglądnięcia towaru w biurze sklepu po wcześniejszym umówieniu się mailowym lub telefonicznym.
 2. Wszystkie ceny produktów oferowanych przez sklep TanieTrofea.pl zawierają podatek, są cenami brutto i wyrażone są w PLN (wystawiamy rachunek uproszczony). Ceny te są wiążące w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 3. Wszystkie ceny produktów, w których zawarta jest usługa grawerowania, zawierają również koszty przygotowania i wykonania projektu.
 4. Sklep TanieTrofea.pl dostarcza towar na terenie Polski i Europy, na koszt kupującego lub sprzedającego na podstawie odrębnych ustaleń, przy czym wydanie towaru następuje z chwilą jego nadania przewoźnikowi.
 5. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej TanieTrofea.pl lub e-mailowo: info@tanietrofea.pl. Każdy Klient będzie informowany e-mailem o terminie i postępie realizacji zamówienia.
 6. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie zamknięcia zamówienia przez Klienta na stronie internetowej TanieTrofea.pl
 7. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru w magazynie własnym lub dostawcy. W przypadku czasowej niedostępności produktu Klient zostanie poinformowany o aktualnym stanie zamówienia w celu podjęcia przez niego decyzji dotyczącej realizacji zamówienia.
 8. Klient ma prawo dokonywania zmian w zamówieniu do momentu wystawienia rachunku (produkty handlowe) lub do momentu rozpoczęcia procedury związanej ze zmianą stanu półproduktu (produkty usługowe). Do tego momentu Klient może również wycofać złożone zamówienie telefonicznie, e-mailem lub faksem.
 9. W przypadku towaru zamawianego przez jednostki prawne, jak i osoby fizyczne, prowadzące działalność gospodarczą, wystawiony zostaje faktura.
 10. Sklep TanieTrofea.pl zastrzega sobie prawo do: zmiany cen towarów będących w ofercie, dodawania i wycofywania produktów ze swojej oferty, odwoływania promocji, a także prowadzenia ich do wyczerpania zapasów.
 11. Sposób dostawy jest deklarowany przez klienta podczas dokonywania zamówienia.
 12. W przypadku zamówień składających się z produktów o różnym czasie realizacji, zamówienie będzie zrealizowane całościowo (o ile Klient nie postanowi inaczej) i zostanie przesłane do Klienta po skompletowaniu całego zamówienia, co oznacza przyjęcia czasu realizacji z pozycji o najdłuższym czasie jego realizacji.
 13. Klient ma do wyboru następujące FORMY PŁATNOŚCI:
  • PRZEDPŁATA – wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu na naszym rachunku bankowym pełnej kwoty
  • ZA POBRANIEM – płatność należy uiścić w momencie dostarczenia towaru u doręczyciela.
 14. Stronami umowy sprzedaży jest Klient sklepu internetowego TanieTrofea.pl. Zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje w momencie wydrukowania i przekazania klientowi Rachunku
 15. Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim zgodnie z prawem polskim.