Dyplomy sportowe

📜  Dyplomy dla dzieci 🙃

Dyplomy to odznaczenia nadające się na każdą okoliczność, a szczególnie na dziecięce zawody sportowe ⚽️. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele wzorów różnych dyplomów do wielu dyscyplin sportowych.

Wyróżnienia dla dzieci 👶 wykonane są z papieru o wysokiej gramaturze. Świetnie oddają jaskrawość barw jak i delikatne pastelowe odcienie. W wolnych polach możemy wpisać dowolny tekst lub dedykację w tysiącach dostępnych czcionek.

Po bardziej prestiżowe odznaczenia i dyplomy zapraszamy do zakładki Artykuły okolicznościowe 💍.

📜Dyplomy dla dorosłych 🧔

Nie tylko dzieci otrzymują wyróżnienia w postaci dyplomów. Dla osób dorosłych to również ważne odznaczenie 🎖, które otrzymuje się za chociażby ukończenie kursu 📖, osiągnięcie dobrego wyniku w pracy 📊 czy stworzenie innowacyjnego produktu w przedsiębiorstwie 💸.

Zapewne wielu z nas kojarzy sytuację, kiedy po wejściu do danego gabinetu, widać na ścianie wiele różnych wyróżnień dla przedsiębiorcy. Sprawia to wrażenie, że mamy styczność z profesjonalistą. Buduje w ten sposób markę osobistą i dobry PR 👨‍💻.

🔧 Wykonanie 🔨

W celu wykonania wyróżnienia dla przedsiębiorstwa lub specjalisty prosimy o bezpośredni kontakt 📞, w celu ustalenia konkretnego projektu. Zależy nam, aby każdy produkt przez nas wykonany spełniał Państwa oczekiwania i zachwycał osobę, która go otrzymuje.